29 listopada 2021r. Imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
Cena ubezpieczenia.

      Kiedy agent ubezpieczalni proponuje ubezpieczyć nasz samochód przed kradzieżą za roczną składkę w wysokości całkowitej wartości samochodu to jest to kuglarska propozycja oddania wartości auta ubezpieczalni, na którą zgodzić może się tylko głupiec.

    Kiedy zidiociały Zachód proponuje ubezpieczyć nas od gwałtu ze strony Rosji za cenę dobrowolnego poddania gwałtowi kultury polskiej przez edukacyjne skur...nie panien i homoseksualizację młodzieńców, szczucie wewnątrz rodzin przeciw mężom, rezygnację wolnych ludzi z samokontroli życiowej dzięki pigułkom "P.O.", i spodatkowanie Pań i Panów do poziomu zasiłkowiczów to może się na nią zgodzić tylko głupiec albo agent międzynarodówki.

     Po co uchwala się miłe elitom Zachodu kontrkulturowe "prawa"? Jak nam podpowiadają szeptem "By Polska - posłuszna centrali z Nowego Jorku - znalazła się w Związku Socjalistycznych Republik Środkowoeuropejskich ze stolicą w Warszawie."

       Nie warto.

                                                                                            Andrzej Dobrowolski

 

P.S. Ustawa o ochronie kobiet przed przemocą mężczyzn jest takim samym idiotyzmem, jak ustawa o ochronie blondynów przed brunetami (a dlaczego nie brunetów przed blondynami?). Istniejące prawo zakazujące przemocy wobec kogokolwiek przez kogokolwiek jest wystarczające. Oto dlaczego w logicznym nowożytnym prawie rzymskim nie ma "praw kobiet" ani "praw blondynów".


.