22 stycznia 2022r. Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
Leszek Łuczak przedstawia swoją szkołę.

Pan Leszek Łuczak prowadzi Szkołę Języków Obcych pracująca poza systemem edukacji publicznej. Mieści się ona obok urzędu miejskiego w Garwolinie, i ma swe filie poza miastem. Na moja prośbę napisał kilka słów o ofercie swej firmy.
Andrzej Dobrowolski

Szkoła Języków Obcych Świat Języków to profesjonalna placówka oświatowo-usługowa. Specjalizujemy się w nauczaniu języków obcych gwarantując najwyższą jakość oraz skuteczność.  Jesteśmy szkołą pracującą z uczniami w różnym wieku. Nasi lektorzy, specjalnie dobrani i nieustannie szkoleni prowadzą zajęcia z: dziećmi w przedszkolach, uczniami szkół podstawowych, gimnazjalistami, maturzystami, studentami oraz osobami dorosłymi.

Uczymy języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego, hiszpańskiego; na różnym poziomie zaawansowania przygotowując naszych uczniów do różnych egzaminów: maturalnych, egzaminu  gimnazjalnego, FCE, LCCI Bussines English.

Ponadto od tego roku szkolnego mamy przyjemność zaproponować Państwu możliwość zapisania Dzieci na korepetycje z różnych przedmiotów. Proponujemy zajęcia z: języka polskiego, matematyki, chemii, biologii, fizyki.

Zajęcia odbywają się w małych grupach, lub indywidualne. Jeden raz, bądź dwa razy w tygodniu. Zajęcia przygotowujące do konkretnego egzaminu - szóstoklasisty, gimnazjalnego, maturalnego, bądź nakierowane na wytłumaczenie materiału z jaką Państwa Dziecko nie czuje się najlepiej.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i zaangażowanych w pracę korepetytorów. Uwzględniają indywidualne potrzeby każdego z uczniów. Zapewniają mu jak najlepszą pomoc w najkrótszym czasie. Dzięki wspólnej intensywnej pracy dziecko może poprawić oceny w szkole i na nowo odnaleźć przyjemność w nauce. Naszym celem jest solidne przygotowanie do egzaminów, nadrobienie zaległości, oraz utrwalenie zdobytej wcześniej wiedzy.

Strona "Świata Języków" - www.swiat-jezykow.com.pl
Leszek Łuczak