24 października 2021r. Imieniny: Marcina, Rafała, Arety
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
>Zielarnia< przy Długiej - z niepoprawnymi politycznie suplementami diety

    W naszym Mieście, przy ulicy Długiej 17 znalazła siedzibę "Zielarnia" - sklep ze zdrową żywnością (telefon 512-763-600). Można w nim znaleźć suplementy diety, żywność bez konserwantów, jedzenie bezglutenowe, witaminy, zioła coraz popularniejsze wśród ludzi dbałych o zapobieganie chorobom bądź leczenie ich bez udziału niebezpiecznych a drogich leków, a także przez pacjentów, którym oficjalna medycyna pomóc nie może lub nie chce.

      Najlepszym wprowadzeniem do możliwości poprawy życia przez przemyślane odżywianie może być przeczytanie książki "Ukryte terapie" doktora Jerzego Zięby. Jej autor, bazując na cytowanych pracach naukowych, wykazuje takie terapie żywieniowe (na przykład witaminą C - od 5 do 100 gramów dziennie lub witaminami D3+K2MK7 - 10 000 jednostek D3 + 100mcg K2 dziennie !!!) co zmniejszają możliwości zachorowania na wiele chorób, a które są jakby świadomie spychane do medycznego podziemia, są ośmieszane, bezpodstawnie kwestionowane jako szarlataneria, zapewne dlatego, że zagrażają interesom finansowym koncernów farmaceutycznych. Tę bestselerową książkę czyta się jak dobry kryminał, polecam Państwu na prezent świąteczny!

     Autora "Ukrytych terapii" możecie Państwo poznać w internetowej telewizji na You Tube - kliknij tu

  Argumentacje doktora Zięby są pięknym przykładem rozumowania empirycznego, konserwatywnego - "To, że nie wiemy jak lek działa, wiedząc z doświadczenia, że działa, nie może być powodem jego odrzucenia". Precz z racjonalizmem, niech żyje empiryzm!

                                                                                                                 Andrzej Dobrowolski

.