14 sierpnia 2022r. Imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
Wiadomość od Adama Makulca

 

Ruszyła akcja " Decydujesz, pomagamy"
 

Akcja społeczna organizowana przez Tesco, która ma na celu wyłonienie zwycięzcy najciekawszego, zdaniem głosujących, projektu społecznego została na terenie naszego powiatu zainaugurowana przez Starostę Powiatu Garwolińskiego Pana Marka Chciałowskiego. Inauguracja miała miejsce w sklepie Tesco przy ul . Kościuszki 61 w Garwolinie. 

Tesco od lat wspiera inicjatywy ważne dla lokalnych społeczności oraz swoich klientów. Cieszy nas myśl, że każda taka akcja jest okazją do sprawienia radości wielu ludziom, a uśmiech na ich twarzy potwierdza nasze przekonanie, że warto pomagać. 

Podczas akcji społecznej "Decydujesz, pomagamy" klienci sami zdecydują, który z projektów społecznych, które znalazły się w ostatnim etapie akcji zostanie dofinansowany grantem w wysokości 5000 zł. Wiemy, że każdy głos ma znaczenie dlatego też serdecznie prosimy naszych Szanownych Klientów o aktywny udział w głosowaniu na projekty, które zakwalifikowały się do ostatniego etapu akcji. 

Pierwszy z projektów "Wasza pomoc - nasza sprawność" przedstawiony przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Możesz więcej" zakłada terapię ruchową w wodzie metodą Hallwick’a niepełnosprawnych dzieci, podopiecznych Stowarzyszenia. 

Kolejny projekt Fundacji Sławek "Dialog - niewykluczony" festiwal sztuki MieniaArt. ma na celu pokazanie społeczności lokalnej, że każdy z nas powinien mieć drugą szansę, że nikogo nie można przekreślać. 

Trzeci projekt "Baw się razem z nami" opracowany przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Ulicy im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka" Koło Terenowe "Świder" ma na celu naprawę nawierzchni na placu zabaw, jedynego takiego miejsca w okolicy Świdra gdzie mogą spotkać się rodziny z dziećmi. Więcej o projektach można przeczytać na http://pomagamy.tesco.pl/region/120/ 

Pomaganie jest proste, zatem jak pomóc? 

Podczas każdych zakupów w Tesco dokonanych do 7 czerwca każdy klient otrzyma jeden żeton, po wybraniu najlepszego, jego zdaniem, projektu społecznego będzie mógł oddać swój głos poprzez wrzucenie żetonu do urny znajdującej się obok kasy. 

Tesco wraz z Fundacją Tesco Dzieciom przeznaczy łącznie 800 000zł na wsparcie projektów społecznych w całej Polsce. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w akcji. 

                                                                                      Adam Makulec, garwolińskie Tesco 

.