22 stycznia 2022r. Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
Dlaczego Niemcy przemysłowo uśmiercali ludzi

  Niemcy zorganizowali w Auschwitz przemysłową linię uśmiercania nieosądzonych ludzi - przemysłową dostawę pociągami towarowymi, selekcję na rampie, ubojnię w komorach gazowych i krematorium zwłok.

  Czynili to bez wyrzutów sumienia, bo przyjęli lewicowy światopogląd naukowy (przyrodniczy) uznający człowieka za byt kolektywny, za Człowieka Gatunkowego, za Ludzkość, za Społeczeństwo - w którym pojedynczy ludzie mieli funkcje wymiennych komórek organizmu społecznego.

  Skoro tak, to z takich komórek społeczeństwo może się oczyścić tak jak przy myciu ze starych komórek naskórka, jak przy obcinaniu paznokci i włosów, jak przy odchudzaniu i przeczyszczeniu. Organizmowi społecznemu dobrze to służy - uczy pozytywistyczny socjalizm, czyli społeczyzm. W epoce religijnej - kiedy każdy z osobna człowiek traktowany był indywidualnie jako dziecko Stwórcy taka akcja byłaby niemożliwa.

  Wokół tego panuje przedziwne milczenie. Dlaczego? Bo socjalizm nadal panuje wśród elit świata, teraz w innych formach niż hitlerowski socjalizm.

                                                                                                            Andrzej Dobrowolski

 

Więcej na temat "oprogramowania" ludzkiej świadomości światopoglądem naukowym:

- Czy młotek istnieje ...

- Upadek prawa 

.