21 października 2021r. Imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
Tesco funduje wyjazd do Gniezna i Biskupina

Szanowni Państwo,

Miło mi poinformować, że w miniony piątek, 5 maja 2017 roku w sklepie Tesco przy ul. Kościuszki w Garwolinie miało miejsce uroczyste wręczenie czeku dla Stowarzyszenia Ludzi z Inicjatywą "Postęp" w ramach wygranej w II edycji projektu "Decydujesz, pomagamy" organizowanego przez Tesco Polska przy wsparciu partnerów: Fundacji Tesco Dzieciom oraz Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”.

Zdaniem naszych Szanownych Klientów biorących udział w głosowaniu na przedstawione programy na szczególne uznanie zasłużył projekt "Osoby z niepełnosprawnością poznają historię Polski" opracowany przez zwycięską organizację, który zakłada rozwój społeczny i intelektualny poprzez cykl spotkań edukacyjnych oraz wyjazd do pierwszej stolicy Polski - Gniezna i Biskupina.

Nagroda została przekazana na ręce prezesa Stowarzyszenia Ludzi z Inicjatywą "Postęp" Pana Bogdana Syta, który zaszczycił nas swoją obecnością wraz z przedstawicielem kierownictwa oraz podopiecznymi stowarzyszenia. Dziękując wszystkim, którzy zdecydowali o zwycięstwie projektu zwrócił się do zebranych poniższymi słowami:

„Jesteśmy bardzo zaskoczeni i zarazem zaszczyceni tą wygraną. Z miłą chęcią poinformuję wszystkie osoby z niepełnosprawnościami, że będą mogły poznawać swój kraj z Państwa pomocą. Dziękuję w imieniu uczestników wyjazdu jak również naszego stowarzyszenia.”

Ja również ze swojej strony pragnę serdecznie podziękować całej załodze sklepu za zaangażowanie w projekt oraz Wam Szanowni Klienci za udział w głosowaniu.Cieszy fakt, że możemy wspólnie przyczynić się choć w niewielkim stopniu do wsparcia osób z niepełnosprawnością w poznawaniu historii Polski. Podopiecznym stowarzyszenia składam serdeczne podziękowania za otrzymane prace, które wykonali własnoręcznie.

Już dziś serdecznie zapraszam wszystkie organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne, grupy mieszkańców, które aktywnie działają w lokalnej społeczności i mają ciekawy pomysł, chcą zorganizować coś wspólnie z innymi mieszkańcami, zdobyć nowe umiejętności lub zmienić przestrzeń wokół siebie do udziału w kolejnej edycji programu "Decydujesz, pomagamy".

Sylwia Baran
Kierownik Sklepu Tesco Garwolin

.