15 października 2021r. Imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
>>Szybki dom<< pod Garwolinem

 Telewizja HGTV, dostępna jako kanał 23 platformy satelitarnej NC+ a także w Internecie, zaprezentowała drugi odcinek serii "Szybki Dom", opowiadający o inwestycji "pani Ewy spod Garwolina".

 Film prezentuje trzymiesięczny proces wzniesienia na odziedziczonej przez naszą sąsiadkę ziemi domu z fabryki domów prefabrykowanych Nowe Domy Polska.pl.

 Z oferty tej firmy bohaterka wybrała model "Patrycja", który ma 151 m2. (W ofercie firmy są domy: Kultowy za 196 tys. zł w stanie deweloperskim (!), Maria za 209 tys. zł, Natalia za 219 tys. zł, Paulina za 229 tys. zł, Patrycja za 249 tys. zł, Komfortowy za 249 tys. zł). Film pokazuje "bezstresowy sposób" zakupu własnego domu, sposób pozbawiony trudów realizacji tradycyjnym systemem gospodarczym.

 Dla osób, które mają już działkę pod dom zakup prefabrykowanego domu może być lepszym sposobem urządzenia się w życiu, niż zakup za te same pieniądze dużego, ale o połowę mniejszego niż taki dom mieszkania w bloku z miejscem w garażu podziemnym. Jakość życia w sielskim sąsiedztwie jest lepsza niż zanurzenie się w nirwanie blokowiska.

 Polecam ten film!

 

 Andrzej Dobrowolski

 

 

.