14 sierpnia 2022r. Imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
Miss Ziemi Garwolińskiej '2009 - drugie w Siedlcach

          Paulina Dziubak – I Wicemiss Ziemi Garwolińskiej 2009 – została wczoraj I Wicemiss Polonia Ziemi Siedleckiej. W drugiej połowie czerwca weźmie udział w kolejnym etapie konkursu Miss Polonia – wyborach Miss Mazowsza.  Paulina zachwyciła publiczność nie tylko naturalną urodą, ale również wdziękiem i klasą. Konkurs wygrała siedlczanka Maja Rutka.

          Angelika Staros – Miss Ziemi Garwolińskiej 2009 – występowała w konkursie na Nastoletnią Miss Ziemi Siedleckiej. Jury przyznało jej tytuł I Wicemiss.

           W siedleckim konkursie ziemię garwolińską reprezentowała także Małgorzata Osiak.

           Koncert finałowy pełen był emocji. Nasze dziewczyny cieszą się z sukcesu, ale zgodnie podkreślają, że najważniejsza jest dobra zabawa i mnóstwo pozytywnych wrażeń.

           - Po wielu godzinach przygotowań te niespełna 3 godziny koncertu minęły jak mrugnięcie okiem. Kiedy wychodząc na scenę, słyszałam jak moi - najlepsi na świecie! - kibice krzyczą i biją mi brawo, zapominałam o jakiejkolwiek tremie – wspomina Paulina Dziubak.

           Paulinie życzymy  powodzenia w wyborach Miss Mazowsza, a wszystkie odważne dziewczyny, które chcą spróbować swoich sił w konkursie piękności, zapraszamy do udziału w IV edycji wyborów Miss Ziemi Garwolińskiej. Eliminacje zostaną przeprowadzone w CSiK w Garwolinie 21 i 26 czerwca. Gala finałowa w Amfiteatrze na Zarzeczu planowana jest na 25 lipca.

http://www.czasgarwolina.pl
Z lewej - Małgorzata Osiak z Pauliną Dziubak.
http://www.czasgarwolina.pl
              Tajemniczy uśmiech w tle należy do Panny Pauliny.


http://www.czasgarwolina.pl


http://www.czasgarwolina.plhttp://www.czasgarwolina.pl


tekst Monika Gajewska, zdjęcia z albumu Pauliny Dziubak.