20 maja 2022r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
Dziecięce Mistrzostwa Polski - w Szkole nr 1

http://www.czasgarwolina.pl     Dzięki sukcesom w konkursach matematycznych dla dzieci, jakie uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Garwolinie odnieśli w ubiegłych latach, zaszczyt organizacji tegorocznych XII Mistrzostw Polski w Tabliczce Mnożenia przypadł właśnie tej szkole. Odbędą się 29 maja.

      Duchem sprawczym naszych sukcesów jest pani Dorota Cendrowska. To ona poprowadziła jako „menedżer i główny trener” uczniów do tytułów mistrzowskich i wicemistrzowskich wielu gier matematycznych. Dzięki temu nasze dzieci przekonały się, że mogą sięgać po najwyższe – w swych kategoriach – tytuły uczniowskie w Polsce. O to chodzi!

            Miejmy nadzieję, że i tym razem uczniowie Jedynki ładnie zaprezentują swoje umiejętności, wtedy będzie okazja by im imiennie podziękować.

             Nauczycielami uczącymi na co dzień matematyki, i rozpoznającymi zdolniejszych uczniów są: (nauczanie zintegrowane w klasach I-III) - Aneta Błachnio, Ewa Bogusz, Dorota Cendrowska, Magdalena Chojecka, Wiesława Gołaszewska, Mariola Gora, Zofia Kęder, Beata Król, Jolanta Kuć, Krystyna Makulec, Alicja Parobczak, Anna Walenda, (matematyka w klasach IV-VI) - Maryla Karczmarczyk, Hanna Ozimek, Teresa Syrek, Kinga Tyszka. Dyrektorem szkoły jest Grzegorz Głowacki.

Andrzej Dobrowolski