8 sierpnia 2022r. Imieniny: Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
Aukcja dziecięcych obrazów

Firma OCHNIK zaprasza na licytację wyjątkowych prac wychowanków Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

OCHNIK, który od wielu lat aktywnie wspiera wychowanków Towarzystwa Przyjaciół zaprasza do licytacji wyjątkowych obrazów wykonanych przez Dzieci z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Miętnem.

Prace zostaną zaprezentowane już 20 czerwca podczas obchodów Dni Garwolina. Są to obrazy wykorzystujące różne techniki plastyczne: farby olejne, farby plakatowe, pastele, wyklejanie wełną, haft krzyżykowy. Na szczególną uwagę zasługują prace wykonane ze skrawków skóry.

„Prace zachwycają estetyką wykonania, kolorami, tematyką – świadczą o wielkiej wrażliwości twórców, ich zaangażowaniu” – mówi Monika Paziewska, terapeuta z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Miętnem.

Osoby, które są zainteresowane zakupem prac zapraszamy na obchody Dni Garwolina odbywające się na Zarzeczu w dniu 20 czerwca.  Będzie można wziąć udział w licytacji obrazów. Uczestnicy licytacji wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród – walizki oraz dwóch portfeli skórzanych ufundowanych przez firmę OCHNIK. 

Dochód z licytacji zostanie w całości przekazany na potrzeby Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy w Garwolinie.

http://www.czasgarwolina.pl
.