22 stycznia 2022r. Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
Dlaczego kandyduję na urząd Burmistrza

 

http://www.czasgarwolina.plZdecydowałem się kandydować, ponieważ Garwolin to moje rodzinne Miasto, którego przyszłość jest dla mnie ważna.

Od dłuższego czasu dostrzegam, że nasze Miasto wymaga zmiany w stylu zarządzania, wymaga solidnej kontroli wykonywanych inwestycji, , zmiany organizacji utrzymania czystości i porządku na terenie Garwolina, energicznego zabiegania o pieniądze z zewnątrz na rozwój naszej lokalnej ojczyzny.

Jestem przekonany, że wyzwań które stoją przed nami w nadchodzącej kadencji, m.in. takich jak budowa akwaparku czy przeciwpowodziowego zbiornika retencyjnego nie da się prawidłowo zrealizować w oparciu o stosowane od lat schematy działania i rutynę.

Moje wykształcenie prawnicze i doświadczenie pracy w dużym zespole ludzkim oraz znajomość problemów Miasta i jego mieszkańców chcę wykorzystać dla stworzenia warunków do szybszego rozwoju Garwolina. W moich działaniach pomocne na pewno będą zasady, którymi kieruję się w życiu, takie jak uczciwość, odpowiedzialność, i pracowitość. Zawsze staram się być konsekwentny i skuteczny w działaniu. Moimi atutami są wytrwałość i cierpliwość. Zawsze dążę do porozumienia między podziałami, a moja łatwość w nawiązywaniu kontaktów pozwala mi być dobrym mediatorem.

W wyborach na stanowisko Burmistrza Garwolina, które odbędą się 21 listopada 2010 proszę Państwa o oddanie głosu na moja kandydaturę. Obiecuję, że nie zawiodę Państwa zaufania.

Michał Rękawek