21 października 2021r. Imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
Debaty burmistrzowskie - proponują Marzena Gitler i Krzysztof Kot

         Dwie strony internetowe informujące o wydarzeniach lokalnych ziemi garwolińskiej przygotowały warunki do realizacji publicznych debat pomiędzy kandydatami na burmistrza Garwolina - Michałem Rękawkiem i Tadeuszem Mikulskim. Obydwie maja odbyć się w nadchodzący weekend w sali widowiskowej domu kultury.

        Nowy Dzwon (www.nowydzwon.pl) zaprasza kandydatów na burmistrza na niedzielę 14 listopada na 15.00. Debatę ma poprowadzić pani Marzena Gitler.

        Egarwolin Krzysztofa Kota (www.egarwolin.pl) zaprasza na sobotę 13 listopada na 13.00. Patronat nad tą debatą objęło Życie Siedleckie. Debatę ma poprowadzić dziennikarz telewizyjny Jan Pospieszalski. (http://www.egarwolin.pl/index.php/aktualnosci/1712-wybory-zapraszamy-na-debat)

        Michał Rękawek zgłosił chęć uczestnictwa w obydwu debatach.

        Po raz pierwszy w historii Garwolina kandydaci będą mogli porównać swe poglądy na stan obecny garwolińskich spraw, zastanowić się nad przyszłością Miasta, ocenić kwestie przeszłości. Publiczna dyskusja ma charakter pokojowej konfrontacji tez – na gorąco można odnieść się do zarzutów adwersarza, i skorygować nieporozumienia obiegowych opinii.

        Inicjatywa zorganizowania takich debat jest bezsprzecznie dobra.

        Życzymy powodzenia organizatorom!

Andrzej Dobrowolski