14 sierpnia 2022r. Imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
Marek Janiec zaprasza na trójwymiarowe filmy w kinie Wilga

http://www.czasgarwolina.pl
           Szanowni Państwo,

 

           Z przyjemnością informuję, że w dniu 30 września w garwolińskim kinie „Wilga” po raz pierwszy wyświetlony zostanie film w technologii 3D, czyli technologii trójwymiarowej. Będzie to premiera filmu pt. 1920 Bitwa Warszawska”. Jest to pierwszy polski film realizowany w całości w 3D.


      Członkowie Stowarzyszenia Kawaleryjskiego im. 1. Pułku Strzelców Konnych w dniu premiery przed wejściem do kina prezentować będą oryginalne żołnierskie mundury.

 

           Podobną informację wysłałem również do wszystkich szkół i placówek oświatowych na terenie Miasta i Powiatu Garwolińskiego, zachęcając tym samym dyrektorów aby zamiast organizowania wycieczek do kin warszawskich, korzystali z naszego miejscowego, unowocześnionego kina.

 

          Kino „Wilga” to jedyne, klimatyzowane kino w naszym powiecie. Zachęcam Państwa, aby poprzez uczestnictwo wspierać nasze wspólne, miejskie i powiatowe instytucje. Dzięki temu premiery filmowe w naszym kinie odbywać się będą w tym samym czasie, co premiery w najlepszych kinach na terenie całego kraju.

 

          Bądźmy lokalnymi patriotami, korzystajmy z naszych obiektów, które mamy przecież na wyciągnięcie ręki. Już niebawem, prócz kina z technologią 3D, w Garwolinie zostanie otwarty również McDonald's, a za 15 miesięcy - aquapark. Teraz już  garwolińska oferta w niczym nie będzie odbiegać od tych warszawskich a na pewno jest o wiele tańsza.

  

          Serdecznie zapraszam!

 

                                                                                                                                        Marek Janiec
                                                                                                                          Przewodniczący Rady Miasta

.