16 października 2021r. Imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
A propos szkoły dla rodziców - Elżbieta Czepczyńska

Oto komentarz Czytelniczki do tekstu Wykład Krystyny Strukowicz o ładzie w rodzinie .   

           Cieszę się bardzo z miłych wrażeń jakie Pan wyniósł z wykładu Pani Krystyny Strukowicz w Szkole Podstawowej nr 1 w dniu 5 grudnia 2011r. W pełni zgadzam się z Pana opinią na temat psychologicznej wiedzy i kompetencji Krysi, jej wyjątkowego sposobu prowadzenia zajęć, atmosfery jaką potrafi stworzyć w trakcie spotkań edukacyjnych. Krysię znam i miałam okazję z Nią współpracować w Siedlcach. Cieszę się, że dyrekcja Szkoły zaprasza osoby z wiedzą i doświadczeniem do spotkań z rodzicami.


           Zauważyłam, iż rodzina dla Pana, jak również dla większości z nas, jest bardzo ważna i relacje w niej kształtują nasze dzieci. Chcę też Pana zainteresować zajęciami, które sama z dużą satysfakcją prowadzę od 12 lat. Mam też doświadczenia współpracy z wieloma grupami w Garwolinie. Są to zajęcia pt."TRENING UMIEJĘTNOŚCI WYCHOWAWCZYCH I KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ" - autorski program w oparciu o wiedzę z warsztatów "Szkoły dla rodziców", systemowej terapii rodzin oraz bogatych doświadczeń.


          Zajęcia dla rodziców, wychowawców i każdego kto chce lepiej zrozumieć swoje dziecko, siebie, swoich bliskich, jak również być przez innych lepiej rozmianym. Program uczy jak można nawiązać bezpieczne, oparte na szacunku i poszanowaniu godności relacje w kontaktach z innymi, jak mądrze obdarowywać siebie nawzajem uczuciami. Uczą też jak bezpiecznie rozmawiać z dziećmi aby chciały nas słuchać i nawiązywać z nami kontakt. Prowadzone metodami aktywnymi jak: wykłady, burza mózgów, odgrywanie scenek. Każdy uczestnik zajęć otrzymuje materiały szkoleniowe.

           Łączę serdeczne pozdrowienia i życzę wszelkiego dobra w Nowym Roku

 
                                                                                                         Elżbieta Czepczyńska

 

Adres pracowni Elżbiety Czepczyńskiej:
GABINET PSYCHOEDUKACJI I POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ "FAMILIA"
08 400 Garwolin, Al. Żwirki i Wigury 21, tel. 606 635 360, email
ela_czepczynska@interia.pl

.