4 grudnia 2021r. Imieniny: Barbary, Krystiana, Berny
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
Harper Hygienics ufa Garwolinowi

 

http://www.czasgarwolina.pl          Firmę HARPER HYGIENICS SA znacie już Państwo być może jako właściciela marek kosmetyków Cleanic, Presto, Kindii, Ola; jako producenta płatków kosmetycznych, patyczków higienicznych oraz chusteczek nawilżanych. Pragnę przekazać kilka informacji o niej, przede wszystkim by upewnić Państwa, że jej garwolińska część na dobre zadomowiła się w naszym Mieście, a zmiany w organizacji jej pracy wynikają z kontynuacji naszego rozwoju i rozszerzania ekspansji rynkowej.

            Harper Hygienics to firma polska - od 1990 r. produkuje i sprzedaje wyroby o wysokim standardzie i konkurencyjnej cenie. W zdecydowanej większości swych kategorii produktowych zajmuje pierwsze miejsce na rynku krajowym, a obok tego  eksportuje swoje produkty do krajów Europy: głównie do Rosji, na Ukrainę, Białoruś, krajów bałtyckich oraz regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Firma obecna jest także jako producent w dynamicznie rozwijającym się sektorze marek oferowanych bezpośrednio przez sieci handlowe (tzw. marki własne).

            Nieustanny i dynamiczny rozwój to także zmiana i reorganizacja wewnętrzna. Obecnie firma jest na etapie poszerzania ilości swoich oddziałów. Obok biura handlowo-administracyjnego i głównego zakładu produkcyjnego w Mińsku Mazowieckim, centrum dystrybucyjno-magazynowego w Garwolinie i oddziału konfekcyjnego w Warszawie, firma z początkiem 2012 wydzieliła oddział produkcji Tworzyw Sztucznych w Mińsku Mazowieckim, w niedalekiej przyszłości będzie on poszerzona o centrum konfekcyjne. Pozwoli to uprościć i zoptymalizować procesy produkcyjno - logistyczne. Nowe inwestycje i plany rozwojowe mają pomóc utrzymać tempo rozwoju wbrew trudnej sytuacji gospodarczej w kraju i na świecie. W obecnych warunkach możliwe jest kilkukrotne zwiększenie potencjału produkcyjnego i znaczące zwiększenie wydajności. Powiększona powierzchnia magazynowa pozwala na posiadanie większej ilości gotowych produktów, które zaspokoją rosnące zapotrzebowanie na wyroby HH.

            Warto dodać, iż Harper to ważne ogniwo rozwoju lokalnego biznesu w Mińsku Mazowieckim i Garwolinie. Dla nas garwolinian ważne jest, iż firma utrzyma swoją lokalizację dystrybucyjno-magazynową w Naszym Mieście, jako jeden z większych pracodawców na lokalnym rynku pracy.

            Opisywane zmiany organizacyjne nie będą miały żadnego wpływu na standardy jakości wytwarzanych produktów. Tak więc, co ważne, klienci i konsumenci mogą być spokojni, że wybierając produkty Harpera kupują wysokiej klasy produkty dopasowane do potrzeb i upodobań odbiorców, których jakość jest efektem nowoczesnego zaplecza technologicznego oraz świetnie wyszkolonego i zaangażowanego personelu.

            Rozwój zawdzięczamy uznaniu jakim obdarzyli nas na wolnym rynku Klienci. To ich uwagi i sugestie powodują, że możemy wprowadzać na rynek nowe produkty i rozpowszechniać je również za granicą Polski.

                                                                                                                 Dariusz Krawczyk

Od redakcji:

Tekst D. Krawczyka przeczy pogłoskom, jakoby przedsiębiorcy postrzegali politykę podatkową Garwolińskiej Rady Miasta jako złą.

                                                                                                                      A. Dobrowolski

.