8 sierpnia 2022r. Imieniny: Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
Odwiedzi nas Ksiądz Biskup

             22 kwietnia w parafii Przemienienia Pańskiego rozpocznie się dwudniowa  wizytacja kanoniczna Biskupa Zbigniewa Kiernikowskiego.

             W niedzielę o 9.45 odbędzie się ingres Ks. Biskupa, powitanie, Ksiądz Biskup wygłosi katechezę wprowadzającą do Liturgii Eucharystii, po niej Msza Święta. O 12.00 planowane jest drugie spotkanie z Księdzem Biskupem i wspólna Eucharystia. O 14.45 w kościele Biskup spotka się z grupami formacyjnymi, które działają w naszej parafii: braćmi i siostrami z Kół Różańcowych, misyjnych, Ruchów i Stowarzyszeń, Wspólnot, Bractw, służbę liturgiczną, lektorów świeckich, chór, scholę dziecięcą i młodzieżową. 

             O 16.00 w auli KLO Ks. Biskup spotka się z Radą Parafialną i Ekonomiczną. O 16.30 Ks. Biskup spotka się z przedstawicielami rodzin wielodzietnych z naszej parafii.

             W poniedziałek o 9.00 - w kościele Jutrznia z młodzieżą, której Ksiądz Biskup będzie przewodniczył. W czasie jutrzni katecheza skierowana do młodych. O 10.00 - w KLO będzie spotkanie Biskupa z nauczycielami pracującymi na terenie parafii. O 11.30 spotkanie Biskupa z Władzami Miasta i Powiatu Garwolin,  po nim zakończenie wizytacji.

                                                                                                           opr. A. Dobrowolski

.