9 grudnia 2023r. Imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
W sierpniu wybierzemy nową miss...
Stowarzyszenie dla Garwolina rozpoczęło przygotowania do organizacji trzeciej edycji konkursu Miss Polonia Ziemi Garwolińskiej. Castingi, podczas których zostaną wyłonione finalistki, odbędą się pod koniec lipca. Finał konkursu zaplanowano na 23 sierpnia. Impreza, tak jak w latach ubiegłych, odbędzie się w amfiteatrze na Zarzeczu.

http://www.czasgarwolina.plPierwszą Miss Ziemi Garwolińskiej została w 2006 roku Agnieszka Mielcarz, która poprzez kolejne etapy konkursu Miss Polonia dotarła aż do półfinału.
http://www.czasgarwolina.plUroda i wdzięk wybranej w 2007 roku Katarzyny Mikulskiej otworzyły jej drogę do najwyższego szczebla konkursu – rok temu oglądaliśmy Kasię w finale Miss Polonia.


Kolejna zdobywczyni korony Miss Ziemi Garwolińskiej stanie przed szansą powtórzenia sukcesów swoich poprzedniczek. Nie od dziś wiadomo, że garwolinianki słyną z nieprzeciętnej urody. Nadszedł czas, aby jedna z nich została Miss Polonia. 

Osoby, firmy lub instytucje, które chciałyby zostać partnerami konkursu i wspomóc działania organizatorów, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 0 607 268 006.

Informacje o konkursie można również uzyskać, pisząc na adres miss.garwolin@wp.pl 

Będziemy na bieżąco informowali o kolejnych etapach przygotowań do wielkiego finału. Aktualne informacje dotyczące wyborów znajdą też Państwo w portalu eGarwolin.pl, który jest patronem medialnym konkursu. 
Monika Gajewska