8 sierpnia 2022r. Imieniny: Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
Świat Języków przedstawia się.

           Angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, włoski oraz hiszpański. Małe grupy lub zajęcie indywidualne, profesjonalni lektorzy, innowacyjne metody nauczania, a to wszystko już od września w nowoczesnych salach wykładowych w nowej siedzibie. Szkoła Języków Obcych Świat Języków zaprasza na kolejny rok nauki.

        Specjalizujemy się w nauczaniu języków obcych, gwarantując najwyższą jakość oraz skuteczność nauczania. Jesteśmy szkołą pracującą z uczniami w różnym wieku. Nasi lektorzy, specjalnie dobrani i nieustannie szkoleni prowadzą zajęcia z dziećmi w przedszkolach, uczniami szkół podstawowych, gimnazjalistami, maturzystami, studentami oraz osobami dorosłymi. Uczymy języków na różnym poziomie zaawansowania przygotowując naszych uczniów do różnych egzaminów – mówi Leszek Łuczak, dyrektor „Świata Języków”. 

          W szkole dzieci, młodzież oraz dorośli mają możliwość nauki oraz szlifowania swoich umiejętności aż z sześciu języków - angielskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego. Zajęcia są doskonałym przygotowaniem do egzaminu gimnazjalnego oraz maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, Państwowych Egzaminów Językowych Cambridge University (YLE, KET, PET, FCE) i LCCI Business  English (Londyńska Izbę Przemysłowo-Handlowa). Maksymalnie 6-osobowe grupy zapewniają uczestnikom komfortowe warunki do nauki.

           W każdym roku szkolnym uczy sie ponad 170 grup. Świat Języków współpracuje także 32 przedszkolami (publicznymi i prywatnymi) z naszego regionu - najdalej obsługiwane placówki to Żelechów i Sobienie Jeziory. Każdego roku ponad 1500 przedszkolaków poznaje pierwsze słowa w obcym języku. Szkoła prowadzi także zajęcia w firmach, między innymi w Zeller Plastics Polska, Brueggen  w Wildze, PLASTIAPE, ERCA Poland czy Hucie Szkła Czechy w Trąbkach.

          Jesteśmy jedną z kilku szkół w Polsce uczestniczącą we wprowadzaniu innowacyjnego programu kontroli umiejętności językowych ucznia znanego szeroko jako Europejskie Portfolio Językowe. Współpracujemy z renomowanymi firmami i instytucjami zajmującymi się kwestiami edukacyjnymi Wydawnictwami: MACMILLAN,  PEARSON LONGMAN, OXFORD (książki i pomoce naukowe), DOS - Teacher Training Solutions (organizator kursów i treningów edukacyjnych dla nauczycieli), The Teacher (organizator kursów i treningów edukacyjnych, wydawnictwo edukacyjne dla lektorów), Centralnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli – dodaje Leszek Łuczak.

                                                Nowy rok, nowe możliwości

             Każdy nowy rok szkolny to nowa propozycja, nowa usługa i rozszerzenie oferty szkoły. Tym razem szykuje się jednak prawdziwa rewolucja. PIERWSZEGO WRZEŚNIA otwarta zostanie nowa/druga siedziba szkoły przy ul. Kościuszki w Garwolinie. - Przygotowaliśmy dla naszych uczniów nowoczesne sale, ulokowane w nowo otwartym, spełniającym wszelkie normy i wymagania budynku. Zaprojektowane i wykonane z myślą o uczniach i dla uczniów. Wyposażone w różne urządzenia i pomoce do nauki. Powitamy uczniów w komfortowych salach, z możliwością słuchania tekstów, oglądania video, korzystania z projektorów multimedialnych, tablic interaktywnych oraz zasobów Internetu. Wszytko w celu maksymalizacji procesu edukacji i osiągnięcia jak najlepszych efektów w najkrótszym czasie – tłumaczy dyrektor szkoły. Łącznie szkoła od tego roku ma do dyspozycji 13 sal lekcyjnych. Oficjalne otwarcie 1 września 2012 o godzinie 9.00. Dla pierwszych osób prezenty niespodzianki.

 

Szkoła Języków ŚWIAT JĘZYKÓW  

ul. Kościuszki 52 (II piętro, lokal nr 13) - nowa siedziba szkoły, tel. 728 725 400

ul. Staszica 13 - aktualna siedziba, tel. 0 506 793 408,

e-mail : biuro@swiat-jezykow.com.pl, biuro2@swiat-jezykow.com.pl

http://www.czasgarwolina.pl.

 

.