4 grudnia 2021r. Imieniny: Barbary, Krystiana, Berny
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
Polecamy ogrodnika

Wszystkim czytelnikom naszej strony poszukujacym firmy ogrodniczej zajętej projektowaniem, realizacją i pielęgnacją ogrodu polecamy pana Mariusza Rękawka z Puznowa.

Pan Mariusz jest absolwentem wydziału architektury krajobrazu SGGW, od 12 lat prowadzi swoją firmę działajacą na terenie powiatu garwolińskiego i w Konstancinie.

"Jego" ogrody były wyróżniane pierwszymi nagrodami w konkursach Pilawy i Łaskarzewa.

Zaletą stylu pracy pana Rękawka jest zgodność jego realizacji z naturalnymi predyspozycjami stanowisk przeznaczonych pod nasadzenia, brak przeładowania, prostota.

Jako wykonawca jest punktualny, rzeczowy. Przyjmuje do realizacji projekty względnie tanie, co różni go od konkurentów wywierajacych presję na tworzenie kosztochłonnej infrastruktury ogrodowej i nasadzenia drogich roślin. (Piszę "względnie" - bo kto nie interesował się cenami w branży ogrodniczej może być zaskoczony kosztami sadzenia ogrodu).

Po umówieniu się z panem Mariuszem Rękawkiem (tel. 602 461 695) można obejrzeć dotychczasowe realizacje w naszych stronach.

http://www.czasgarwolina.plOgród w Garwolinie.
http://www.czasgarwolina.plOgród w Michałówce.
http://www.czasgarwolina.plOgród z małym wrzosowiskiem
http://www.czasgarwolina.plWrzosowisko
http://www.czasgarwolina.plMały ogródek z wiśnią ozdobną na osiedlu "Pod czerwonymi dachmi" w Garwolinie przy ulicy Korczaka.


http://www.czasgarwolina.plRabata z berberysem
http://www.czasgarwolina.plŁąka kwietna na krańcu działki nie wymaga wiele pielęgnacji, a cieszy polnymi kwiatami. Z czasem wyrosna na niej drzewa.

Andrzej Dobrowolski