22 stycznia 2022r. Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
Niespełna 3 tygodnie do finału!
12 finalistek wyłonionych w czasie eliminacji do konkursu Miss Polonia Ziemi Garwolińskiej 2009 już od tygodnia intensywnie ćwiczy układy choreograficzne, aby 23 sierpnia jak najlepiej zaprezentować się publiczności w amfiteatrze na Zarzeczu. Z dziewczynami pracuje niezastąpiona Anetta Masolak-Banowska, która już po raz trzeci przygotowuje piękne garwolinianki do występu finałowego.

Wśród finalistek są zarówno uczennice szkół średnich (najmłodsze mają 16 lat), jak i studentki AWF-u, politologii, zarządzania i dietetyki. Jedne marzą o karierze fotomodelek lub stylistek, inne swoją przyszłość wiążą z zawodem prawnika czy specjalisty ds. pozyskiwania funduszy unijnych. Wszystkie są pogodnymi, uśmiechniętymi dziewczynami, dla których udział w konkursie jest przede wszystkim okazją do dobrej zabawy i zdobycia nowych doświadczeń.

Finalistki konkursu wraz z numerami, z jakimi wystąpią w czasie koncertu finałowego na zdjęciach MARCINA KOBUSA (Dziękujemy, Marcinie!):

http://www.czasgarwolina.pl1. Paulina Dziubak (20 lat)
http://www.czasgarwolina.pl2. Angelika Galas (17 lat)
http://www.czasgarwolina.pl3. Martyna Gniadek (17 lat)
http://www.czasgarwolina.pl4. Marta Szwed (17 lat)
http://www.czasgarwolina.pl5. Małgorzata Osiak (20 lat)
http://www.czasgarwolina.pl6. Agnieszka Żak (16 lat)
http://www.czasgarwolina.pl7. Angelika Staros (17 lat)
http://www.czasgarwolina.pl8. Karolina Owczarczyk (16 lat)
http://www.czasgarwolina.pl9. Marta Ostrowska (18 lat)
http://www.czasgarwolina.pl10. Natalia Wąsikowska (21 lat)
http://www.czasgarwolina.pl11. Ewelina Kaniewska (17 lat)
http://www.czasgarwolina.pl12. Monika Rygielska (19 lat)
Galeria zdjęć kandydatek już wkrótce na stronie www.miss.egarwolin.pl, gdzie w środę zostanie uruchomione głosowanie na Miss Portalu eGarwolin.pl

Zapraszamy do oddawania głosów.

Do koncertu finałowego pozostały niespełna 3 tygodnie. Dla publiczności, która w niedzielny wieczór zgromadzi się na Zarzeczu organizatorzy konkursu zaplanowali wiele atrakcji. Gwiazdą wieczoru będzie Kabaret Czesuaf, a gościem specjalnym Oktawia Kozłowska – pochodząca z Łaskarzewa młoda piosenkarka, która rozpoczyna właśnie karierę wokalną.

soby lub firmy – nie tylko z terenu powiatu garwolińskiego – zapraszamy do współpracy przy organizacji gali finałowej. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 0607 268 006.
Monika Gajewska