22 stycznia 2022r. Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego
Gospodarz strony: Andrzej Dobrowolski     
 
 
 
 
   Starsze teksty
 
W niedzielę poznamy nową Miss
Już w najbliższą niedzielę, 23 sierpnia, w Amfiteatrze na Zarzeczu odbędzie się koncert finałowy III edycji konkursu Miss Polonia Ziemi Garwolińskiej. Za trzy dni Garwolin będzie miał nową królową piękności.

Uroczysta gala finałowa zapowiada się naprawdę ciekawie. Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00. W programie m.in. prezentacja finalistek na wybiegu, pokaz tańca breakdance, występ kabaretu, koncert gościa specjalnego oraz losowanie nagród dla publiczności.

Głównym punktem programu są oczywiście prezentacje dziewczyn na scenie i wybiegu. Kandydatki wystąpią w strojach sportowych, kurtkach skórzanych firmy Ochnik, kostiumach kąpielowych i sukniach wieczorowych. Nowością tegorocznej edycji będzie występ finalistek w strojach, które same sobie wybrały – kostiumy mają nawiązywać do zainteresowań poszczególnych kandydatek. Co prawda organizatorzy nie chcą zdradzić szczegółów, ale przeglądając profile kandydatek na stronie www.miss.eGarwolin.pl, można się co nieco domyślać.

Niewątpliwą atrakcją gali finałowej będzie występ Oktavii – młodej piosenkarki pochodzącej z Łaskarzewa, która będzie gościem specjalnym koncertu finałowego. Oktavia występowała w tym roku na Letniej Scenie Złotych Tarasów, jej piosenkę „Uwierzyłam” można już usłyszeć w stacjach radiowych.

Gratką dla wielbicieli widowisk satyrycznych będzie z pewnością występ Kabaretu Czesuaf, znanego niektórym jako słynny zespół „The Ponic”.

Tradycyjnie już jedną z atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy, będzie pokaz tańca breakdance w wykonaniu grupy Eta Uran

Wyboru Miss Ziemi Garwolińskiej dokona kilkunastoosobowe jury złożone z przedstawicieli organizatorów i partnerów konkursu. Wśród osób, które oddadzą głos na Miss Publiczności, rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.

W czasie koncertu finałowego poznamy również Miss Portalu eGarwolin.pl. Głosowanie trwa do soboty (do godz. 24.00) na stronie www.miss.eGarwolin.pl

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie dla Garwolina. Patronat nad wyborami objął starosta garwoliński Grzegorz Woźniak.

Znacie ich? Kabaret Czesuaf, czyli słynny zespół „The Ponic”
http://www.youtube.com/watch?v=9uSAut_OpZw
Monika Gajewska